KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 7325109
nr 732 5109
Skulpturer
2 st, Gips, Pojkar, höjd: 48-52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:10:39
17/12 22:08:28
Skulpturer
Kondition: slitage, skador
nr 732 5109
Skulpturer
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 19 december 2011 |
| 17/12 22:08:28 | 1 | Vinnande bud |